Бельгієць у 9 років вже закінчує університет (фото)

Фото: Instagram laurent_simons
Ступінь бакалавра хлопчик отримав за 10 місяців.

9-річний бельгієць, який живе у Нідерландах, Лоран Сімонс у грудні отримає ступінь бакалавра. Хлопчик закінчує факультет електроніки Технічного університету Ейндховена, пише The New York Times. Юний геній поступив у ВНЗ, коли йому біло ще 8 років і, вивчивши спеціальність за 10 місяців, замість 3 років, зараз - випускник.

Наразі найкращі університети світу пропонують Лорану навчання у них. Поки що хлопчик з батьками не вирішив, де буде вчитись далі, найімовірніші варіанти - не розповідають теж.

Лоран каже тільки, що точно хоче продовжити вивчення електротехніки та отримати кандидатський ступінь по ньому. Паралельно не проти вивчати ще медицину. Хлопчик ділиться, що в майбутньому хоче займатися створенням штучних органів. 

В інтерв'ю для The New York Times вундеркінд розповів, що у його бабусі та дідуся - хвороби серця, тому в майбутньому хотів би допомагати таким людям.

Його батьки - лікарі, вони до останнього не вірили, що їх син - вундеркінд. Хлопчика спочатку виховували бабуся та дідусь.

"Вони (бабуся та дідусь - Ред.) завжди говорили нам, що він дуже особливий. Спершу ми думали, що вони його приймають занадто серйозно", - розповів батько хлопчика.

Рівень IQ юного генія - 145.

"Здібності Лорана до "поглинання" інформації - дуже високі. Це означає, що все відбувається набагато швидше і ми можемо охопити набагато більше матеріалу за короткий проміжок часу", - зазначив академічний наставник хлопчика - професор інтегрованої електроніки в Технічному університеті Ейндховена Петер Балтус.

У вільний від науки час хлопчик, як і всі діти, любить пограти в Fortnite і Minecraft, подивитись серіали на Netflix та веде навіть свій блог в Instagram. Незважаючи на захоплення оточуючих, сам Лоран вважає себе ледачим - тому що він не любить займатися спортом.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту