Нідерланди найняли американських блогерів, щоб відвернути увагу від Амстердама

Photo by Martijn Baudoin on Unsplash
Для спеціальних гостей зі США склали маршрут без тюльпанів та Кварталу червоних ліхтарів.

Рада з туризму Нідерландів запросила до країни сімох американських блогерів. Вони проїхалися по нетиповому маршруту без Амстердама, полів з тюльпанами, вітряних млинів і рибальських селищ, пише 34travel.me.

У такий спосіб влада країни хоче відвернути мандрівників від популярних туристичних визначних пам'яток і показати їм менш відомі місця. Маршрут інфлюенсерів пройшов через Неймеген, Арнем, Апелдорн, які пов'язані зі звільненням країни від нацистів 75 років тому.

"Ми шукаємо зацікавлених туристів", - сказала прес-секретар Ради з туризму країни, яка стежила за туром.

Минулого року Нідерланди відвідали близько 20 мільйонів туристів. Амстердам був найпопулярнішою зупинкою. Тому Рада з туризму анонсували стратегію HollandCity, яка повинна просувати країну як єдиний мегаполіс з районами (наприклад, озерним краєм Фрисландія і дизайнерським районом Ейндховен).

Матерiали по темi
Нідерланди обрали місто, в якому пройде Євробачення-2020 (відео)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту