Nike і серіал "Дивні дива": нова колаборація кросівок з містичною історією

Фото: Twitter Sneaker News
Відома компанія планує випустити колекцію кросівок, яка зникла за загадкових обставин ще 30 років тому.

Містика – всюди. Тепер вона торкнулась і кросівок. Компанія Nike у колаборації з творцями серіалу "Дивні дива" анонсували випуск нової колекції кросівок. Щоправда, не все так просто - тут точно замішана магія.

За легендою, колекцію кросівок створили ще влітку 1985 року, але тоді деякі товари, взагалі не потрапивши на полиці магазинів, безслідно зникли, повідомляє NME.

Колекція має назву Hawkins High. До неї увійшли кросівки класичних моделей - Cortez, Blazer та Air Tailwind ‘79.

В описі компанії Nike написано так:

"Влітку 1985 року, декілька транспортних засобів виїхали з головного офісу Nike у Бівертоні, Орегон, та мали доставити нові товари у різні локації по всій країні. Але, на жаль, декілька доставок так і не потрапили до місця призначення. Усі ці транспортні засоби мали дещо спільне - востаннє їх бачили на записах камер спостереження біля містечка Хоукінс в Індіані".

Тоді працівники компанії були надто спантеличені, тому і не повідомили про містичні зникнення кросівок. Але зараз, коли минуло 34 роки, вони один за одним почали отримувати певні "знаки" про взуття. За допомогою них вдалось встановити місцезнаходження колекції.

Також компанія анонсувала дату випуску нової колаборації – 27 червня.  Це якраз напередодні виходу третього сезону серіалу "Дивні дива".

Фото: Twitter Sneaker News

Не дарма кажуть – "як корабель назвеш, так він і попливе". Ось і пряме підтвердження: захотіли "дивних див" - отримайте.✨

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту