Фото: Unsplash

Німцям платитимуть 1200 євро протягом трьох років, щоб зрозуміти їхнє ставлення до соцвиплат від держави

Для експерименту виберуть декількох добровольців.

18 серпня у Німеччині розпочався перший в історії країни соціальний проєкт для дослідження гарантованого базового доходу. 

120 добровольцям протягом трьох років платитимуть 1200 євро без будь-яких зобов'язань. Цей експеримент мусить відповісти на питання, як стимулює суспільство постійна фінансова підтримка держави у вигляді соцвиплат. 

Виплати почнуть надходити весною 2021 року. Їх курує Німецький інститут економічних досліджень (DIW), ініціатива Mein Grundeinkommen, Інститут Макса Планка і Кельнський університет. За словами вчених, попередні дослідження застарілі, тому неможливо встановити, як соцвиплати впливають на економічну поведінку сучасної людини.

Також мета вчених - встановити, чи впливає фінансова допомога держави на кращу інтеграцію людини в суспільство, або лише стимулює лінь.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту