Ніякого дезодоранту - у берлінському метро вигадали новий спосіб боротьби з коронавірусом

Фото: Twitter Weil wir dich lieben
Запах поту вважають зброєю проти COVID-19. Але чому?

Одразу попереджаємо, що це не нове дослідження вчених і не порада від лікарів, а просто креатив та винахідливість працівників транспортної мережі в Берліні.

Носити захисні маски - це найперше правило зараз усюди, де б ви не були. У громадському транспорті насамперед. У берлінській транспортної мережі Berliner Verkehrsbetriebe помітили, що не всі жителі міста виконують цю вимогу. Найчастіше пасажири опускають маску на підборіддя.

Представники компанії вигадали у доволі цікавий спосіб привчити людей перебувати в метро в масках. Усе просто - вони заборонили пасажирам користуватись дезодорантами, пише DW. Неприємний запах поту буде змушувати людей одягати маски на обличчя і цим самим захищати від коронавірусу. Евріка.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту