Нобелівську премію з фізики-2019 дали за відкриття екзопланети, яка обертається навколо зірки сонячного типу

Фото: Twitter The Nobel Prize
Приз дістався трьом вченим: одному з Канади та двом зі Швейцарії.

Нобелівську премію з фізики 2019 року вручили трьом вченим:  Джеймсу Пібблсу, Мішелю Майору та Дідьє Келозу, пишуть на офіційному сайті Нобелівської премії.  Науковці з Канади та Швейцарії відкрили планету, що обертається навколо зірки сонячного типу поза нашою Сонячною системою.

Також вони провели нові теоретичні дослідження щодо фізичної складової Всесвіту, його структури та нашого існування в ньому. 

Додамо, що Нобелівський тиждень завершиться в понеділок, коли оголосять імена володарів премії в області економіки. Нагородження переможців пройде 10 грудня в Стокгольмі і Осло. Всі лауреати отримають медаль, диплом і грошовий приз у розмірі дев'яти мільйонів шведських крон (близько 920 тисяч доларів), пише Naked Science.

Матерiали по темi
Нобелівку з медицини-2019 дали за дослідження реакції клітин організму на рівень кисню
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту