Нова функція від Google - там можна створювати кіно-колекції

Фото: Unsplash by Christian Wiediger
Самостійно дозволяється формувати список переглянутих стрічок та список бажаних для перегляду.

Нова функція у пошуковому сервісі Google. Тепер там можна створювати так звані Watchlist і Watched, пише Engadget. Це означає, що самостійно вам дозволено відбирати та додавати у ці колекції фільми та серіали. У списку Watchlist будуть зберігатись стрічки, які ви плануєте подивитись. А у Watched - ті, які вже переглянули.

У Watchlist зберігаються обкладинки доданих фільмів та серіалів. Перегляд можна розпочати прямо у цій вкладці.

Якщо ж для вашого пошукового запиту є матеріал на  YouTube або Google Play Фільми, то картка матиме поряд кнопки з цінами та посиланнями на саму платформу.

Також є окрема функція для фільмів, які зараз у прокаті. Сервіс автоматично запропонує вам придбати квитки у кінотеатр та "перекине" на посилання з розкладом сеансів.

Функція працює в додатку Google для Android і iOS, а також при пошуку через веб-інтерфейс на мобільних пристроях. Щоправда, поки що, вона доступна не для усіх користувачів. 

Матерiали по темi
Автокрісло, авокадо та Зеленський. Що українці гуглили у 2019 році
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту