Нове відеозвернення Володимира Зеленського: "Наша медицина перебуває за крок від коми"

Президент розповів про послаблення карантину та ситуацію в українській медицині під час другого етапу реформи.

"Зазвичай ми звертаємося до лікарів по допомогу. Сьогодні про допомогу благають вони" – так про глобальну ситуацію в українській медицині під час другого етапу реформи висловився у своєму відеозверненні 4 травня Володимир Зеленський.

За словами глави держави, робоча група, створена для оцінювання результатів медичної реформи, надала свої висновки – реформа має як плюси, так і мінуси. Завдання держави наразі – не згортати реформу, а виправити її помилки. Бо "наша медична галузь перебуває за крок від коми".

Матерiали по темi
Карантин в Україні продовжили до 22 травня, але з 11 числа його послаблять

Водночас президент України наголосив – не можна допустити того, щоб через нові механізми фінансування 50 тисяч медиків втратили роботу, під загрозою опинились екстрена допомога, багатопрофільні лікарні, онкоцентри, госпіталі ветеранів, більшість дитячих лікарень, психіатрична та туберкульозна служби.

Також Зеленський розповів про послаблення карантину - детальніше у відео:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту