Стоп-кадр відео

Відеозвернення Зеленського щодо збитого літака: "Усі винні будуть покарані"

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців після визнання телефонної розмови з президентом Ірану Хасаном Рухані.

Зеленський розповів детально і покроково про дії влади від моменту, коли стало відомо про збиття літака компанії МАУ у Ірані. Голова держави розповів про те, як оперативно було відправлено до Тегерану українську групу, а також як українська сторона не сиділа, склавши руки, коли почали з’являтись докази причетності Ірану до катастрофи – влада звернулась до іноземних партнерів з проханням надавати всі можливі докази.

"У ці тяжкі дні я хочу сказати таке. Я поверну всіх загиблих близьким і рідним. Вони зможуть з ними попрощатися по-людськи. Ми гідно вшануємо їхню пам’ять. Всі винні будуть покарані", – звернувся президент.

Також президент заявив, що роботу не закінчено – українські фахівці спільно з іранськими працюватимуть над розшифровкою "чорних скриньок", технічними роботами та питанням компенсацій. Про це є домовленість з президентом Ірану. Зеленський зазначив, що Україна домагатиметься покарання винних у трагедії до останнього. 

«Я поверну всіх загиблих близьким і рідним, вони зможуть з ними попрощатися по-людськи. Ми гідно вшануємо їхню пам’ять. Усі винні будуть покарані. Ми повернемо українцям не лише відчуття безпеки та справедливості, а й упевненість, що Україна завжди буде вас захищати, в якому куточку планети ви б не були», – сказав Зеленський

Повне відеозвернення Зеленського:

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту