Фото: @sk_concept_artist

Новим Росомахою може стати Денні Де Віто - відповідну петицію підписали понад 20 тисяч людей

У мережі пропонують знайти заміну Г'ю Джекману, який кілька років грав персонажа з всесвіту Marvel - Росомаху. На думку фанатів, ця роль ідеально личить акторові Денні Де Віто ?.

Росомаха - реінкарнація!

У мережі пропонують знайти нового актора, який зіграє відомого персонажа коміксів Росомаху замість Г'ю Джекмана, який "склав свої повноваження" декілька років тому.

І ним може стати милий "пухлик", актор Денні Де Віто!

"Йод" теж спочатку подумав, що це чудовий жарт. Але в Інтернеті навіть з'явилася відповідна петиція, яка вже набрала понад 20 тисяч голосів підтримки!

Фото: change.org

В описі до петиції, яку можна схвалити тут, йдеться:

"Це єдиний актор, який може сісти на трон після Г'ю Джекмана. Ми віримо, що єдина людина, яка здатна припинити історію цього персонажу у всесвіті Марвел - це Денні Де Віто".

Ця ідея так сподобалася кінофанатам, що ті вирішили трохи "покреативити" - і створили постери до жаданого фільму з Де Віто.

Фото: @sk_concept_artist

Але Де Віто в ролі Росомахи сподобався далеко не всім.

Або ж багато хто просто не зрозумів усю сіль цього жарту (як і "Йод" ☹️).

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту