Новини у жартах: про грузинських неандертальців та німецьких футболістів-бідолах

В ефірі постійна рубрика від "Йоду". Сміх підвищує імунітет. Насамперед, коли літо таке "мокре".

⚡⚽ У Німеччині через удар блискавки постраждали 15 футболістів. Звідси правило: коли граєш у футбол – рухайся, а не стій, як дерево посеред поля.

☝😝 У Грузії вчені знайшли сліди неандертальців в одній з печер. Дослідження показали, що неандертальці були радо зустрінуті, напоєні вином та нагодовані шашликом з мамонта.

🙄📴 Керівниця Youtube обмежила доступ своїм дітям до смартфонів на користь живого спілкування. Оце й  називається - "діти чоботаря без чобіт".

🚇🎫 В "Укрзалізниці" анонсували підвищення цін на квитки. А підвищення рівня перевезень та комфортабельності вагонів, на жаль, не анонсували.

🍫👧 Шотландські фахівці виявляли, що найбільшу користь вживання чорного шоколаду приносить чоловічому організму. Дарую цю новину як аргумент усім чоловікам, які сперечаються із жінками через останній шматочок шоколаду.

😂😂😂

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Біля мікрофону Макс Ісаєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту