Новини у жартах: прочитайте це негайно - підвищення імунітету та настрою гарантовано

У нашій добірці не всі головні новини України за день, бо ми не вважаємо за можливе жартувати про ситуацію на Донбасі, однак іншим подіям "Йод" намалював гумористичну сіточку.

👀# "Столицю Казахстану Астану перейменували на Нурсултан на честь президента Нурсултана Назарбаєва, який пішов у відставку".

- Після цього здається, що Горішні Плавні - не такий уже й поганий варіант для назви міста. До речі, в перспективі, місто Нурсултан може перетворитися на Ксим - Жомарт, адже саме так звуть нового президента Казахстану.

Сподіваємося, у нас така традиція не приживеться, бо, погодьтеся, "столиця України - Петя" - звучить, як вірус.

😁# "У Латвії українець намагався дати хабар прикордонникам у 5 євро".

- Як же соромно! У пересічного українця немає грошей навіть на нормальний хабар. П'ять євро! Засудять його, мабуть, за статтею "Доведення прикордонників до сліз від сміху".

🤣# "Україна посіла 133-тє місце в списку найщасливіших країн за версією ООН". Рейтинг опублікований у Міжнародний день щастя

- Як то кажуть: "щастя є, його не може не бути", нехай навіть і на 133-му місці між Чадом і Ефіопією. Тим паче у порівнянні з минулим роком, Україна піднялася на 5 позицій! Щоправда, краще у нас не стало - гірше стало в Ефіопії та в інших чотирьох країнах.

😜# "Зірку фільмів для дорослих Олену Беркову госпіталізували".

- Тисячі фанатів актриси тримають кулачки за її одужання.

 

🐱‍👤# "У Києві суд заборонив пересувні цирки з тваринами (шапіто)".

- Найбільше ця новина засмутила Олега Ляшка, який більше не зможе приводити корів до Верховної ради та влаштовувати там своє шапіто.

🤦‍♀️# Кабінет міністрів ухвалить рішення про продовження контракту з правлінням НАК "Нафтогаз" та його головою Андрієм Коболєвим, попри те, що вони виписали собі премії у 45,6 млн доларів, коли вся країна "затягує паски тугіше".

Як пише колумніст "Йоду" Наталія Мічковська: все це лірика, яка ніяк не здатна вплинути на реальність. Кажучи словами сучасного "українського Конфуція" Шкіряка: "Покричали, повоняли, заспокоїлися".  

🐱‍🐉# Олег Ляшко вдерся на засідання уряду, через Коболєва, і вилаявся на Володимира Гройсмана.

- Я вже на праве вухо не чую, Олег Валерійович, - поскаржився прем'єр.

- Зараз і на ліве будете погано, - вигукнув Ляшко.

Біля мікрофону Макс Ісаєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту