Новини у жартах: усміхаємося з весілля Насті й Потапа, британських вчених і Укрпошти

#👰🏼🤵🏼🎤🍹💘

Відбулось весілля двох популярних українських виконавців – Потапа й Насті Каменських. Зірки довго переконували нас, що вони "не пара", а з'ясувалося, що в них уже давно "всьо пучком"

#👂🏼🎧📞

Вченим зі Стенфордського університету вдалося створити найгучніший у світі звук. Ми намагалися отримати коментарі, але вчені поки що не чують навіть дзвінок телефону.

#🤖🤦‍♂️🦘

Не пасуть задніх студенти Стенфорду - вони створили робота, який він вміє стрибати. Поки що про нього відомо тільки одне: цей робот - точно не москаль!

#😀☕🤦‍♀️

У Бельгії відбувся чемпіонат світу з бороди та вусів. Переможець не зміг як слід відсвяткувати першість, бо в нього - по вусах текло, а в рот не потрапило.

#🎁🔮👯‍♂️

У краматорському відділенні "Укрпошти" завагітніли майже всі працівниці. У зв'язку з цим керівництво "Укрпошти" планує в майбутньому скасувати корпоратив 8 березня.

#😪🎥🎞

Фанати "Гри престолів" вимагають перезняти фінальний сезон. Так! Доки не перезнімуть фінал "Титаніка", де не тоне Ді Капріо, жодних перезйомок "Гри престолів" або чогось іншого!

#💋😗👨‍❤️‍💋‍👨

У кінотеатрі в Швейцарії встановили двоспальні ліжка. Мабуть, для тих, чиї стосунки давно переросли звичайні "місця для поцілунків".

#✈💪🏼🌻

Українка стала чемпіонкою світу із запуску паперових літачків. Ось наша відповідь тим, хто казав, що українське літакобудування в занепаді!

#🤦‍♂️🤵🏼👹

Американцю вдалося зняти на відео людину-невидимку. На відео дійсно не видно жодної людини. Отже, чоловік не бреше.

І про новий правопис

Уряд прийняв нові правила українського правопису 23 травня.  Прочитайте звід правил - дізнайтеся багато нового: щастя привалило там, де його ніхто не чекав.

Біля мікрофону Макс Ісаєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту