Фото: Pixabay.com

Новини у жартах: викрадення "сюрпризів", індійський Йеті та поліцейські-стриптизери

Все, про що жартували після травневих. І будуть жартувати ще довго.

???

У Києві чоловік намагався вкрасти "кіндер-сюрпризів" на сім тисяч гривень. Тепер на нього чекає потрійний термін, адже Кіндер - це потрійне задоволення - шоколад, іграшка та сюрприз!


???

З 2 травня 2019 року, запрацювали штрафи за несанкціоноване використання найменування та символіки Національної поліції. Все, дівчатка, більше ніяких стриптизерів - поліцейських! Замовляйте пожежних, поки не заборонили!


??????

Зірка "Гри престолів" Софі Тернер вийшла заміж у наряді від українського дизайнера. Її вибір зрозумілий - адже такої гри престолів, як в Україні, немає навіть в самій "Грі престолів".


??????

Збройні сили Індії повідомили, що під час експедиції виявили сліди снігової людини, відомої як Йеті. За індійською традицією, Йеті напевно виявиться давно загубленим братом генерала індійської армії, про що вони разом заспівають і станцюють.

?????????

Ще більше жартів - у наших соцмережах:

Facebook

Instagram

Twitter

Telegram

Біля мікрофону Макс Ісаєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту