Що відбувається із Землею цієї секунди: мапа

Фото: Windy.com
На новій надсучасній мапі можна побачити все: від звичайного прогнозу погоди до озонового шару планети, кількості та напрямку руху вуглекислого газу та вітрових хвиль.

Якщо вам замало звичайного прогнозу погоди, то тепер можете побачити і перевірити все, що вас цікавить самостійно. В мережі з`явилась надсучасна мапа світу, яка показує геть усе про нашу планету та стан атмосфери.

Розробники проєкту з Чехії. В основному, вони базуються на інформації, яку дає вітер, тому й адреса сайту не складна - www.windy.com.

Усе просто - на мапі представлені всі функції щодо погодних умов на землі. Тому треба лише натиснути на той чи інший знак і вона миттєво змінить свій зовнішній вигляд та покаже вам потрібну інформацію. Починається все з простого - звичайний метеопрогноз: температура повітря, дощ, напрямок вітру, атмосферний тиск і хмарність. Але для допитливих мапа покаже: озоновий шар планети, зосередженість токсичних речовин, грози, взимку - рівень снігу в усіх куточках світу, наявність та силу хвиль у водоймах, температуру морів та океанів, тиск і багато іншого.

Фото: Windy.com

Також там можна побачити звичайну туристичну мапу світу чи зображення з радарів. Звична гра "Знайди свій будинок" - забезпечена.

Фото: Windy.com

"Йод" нова інтернет-мапа дуже захопила, тому попереджаємо - затягує швидко і не відчувається плин часу, настільки на Windy.com багато всього цікавого про те, що відбувається із Землею.

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту