Новий додаток і сайт від Apple допоможуть при коронавірусі

Фото: Pexels
Вони підкажуть, що робити і коли звертатись до лікаря.

Сповіщати про коронавірус тепер вирішила і компанія Apple. Там запустили спеціальний сайт та додаток, де буде з`являтись інформація про ризик захворювання та про те, як мінімізувати поширення Covid-19.

"Додаток і сайт 'COVID-19' дозволяють користувачам визначити фактори ризику, недавні контакти і симптоми свої або близької людини. Люди там отримають рекомендації Центру з контролю і профілактики захворювань США про те, що робити далі, включаючи інструкцію по соціальній дистанції та самоізоляції. Додаток підкаже, як стежити за симптомами, порекомендує, коли зробити тест і звернутися до лікаря", - йдеться в заяві Apple.

Також нову функцію підключили до Siri. Користувачі пристроїв від Apple можуть запитати її про те, як визначити у себе захворювання.

Додаток вже доступний в App Store і на сайті Apple.

Матерiали по темi
Facebook інформуватиме про коронавірус - у соцмережі з`явилась нова функція
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту