Фото: Folk Ukraine

Новий рік у Києві: якими будуть Софійська та Контрактова площі на гуляння (фото)

Свято в столиці почнеться вже 14 грудня.

Головну ялинку країни цьогоріч знову запалять на Софійській площі. Її висота складе 28 метрів, організатори також роздумують над тим, щоб привезти саме живу ялинку. Однак існує ймовірність, що її на місці зберуть з натуральних гілок, як торік.

"Ялинку прикрасять 800 тематичних іграшок і 4 кілометри різнокольорових гірлянд", - повідомили Folk Ukraine, організатори свята, у Фейсбуці.

Офіційне відкриття новорічного містечка відбудеться 14 грудня. На Софійській площі влаштують класичне європейське Різдво в німецькому стилі: її прикрасять ілюмінацією, встановлять сцену та розташують яскраві артоб'єкти.

Також на площі побудують павільйон Санта-Клауса, якого планують запросити з Європи. Концерти біля ялинки відбуватимуться нонстоп: у будні - до 22:00, на вихідні - до 11 вечора.

Також "заярмаркує" Контрактова площа: її прикрашатимуть у гончарному стилі, присвячуючи локації керамічним виробам. На місці навчатимуть гончарного мистецтва, а по центру встановлять другу ялинку, яку оформлять у стилі Опішні. Крім того, на Подолі з'явиться ковзанка площею 1000 квадратних метрів.

План гулянь на новорічні свята

  1. 114 грудня - відкриття різдвяного ярмарку
  2. 219 грудня - запалення ялинки
  3. 331 грудня - зустріч Нового року
  4. 47 січня - хода звіздарів та народні гуляння
  5. 513 січня - закриття ярмарку на Софійській площі
  6. 614 січня - щедрування і виступи фольклорних колективів
  7. 719 січня - закриття ярмарку на Подолі
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту