Новий "Вечірній Квартал" під час карантину: про що будуть жартувати перед порожнім залом

Фото: прес-служба "Квартал 95"
Найбільше дістанеться Потапу. Про нього жартуватимуть не тільки кварталівці, а і Павло Зібров, Позитив та його син Андрій Потапенко.

Уже цієї суботи, 28 березня, в ефірі 1+1 відбудеться прем'єра нового випуску "Вечірнього Кварталу". Вперше за багаторічну історію розважального шоу його зйомки відбулись без глядачів, у порожній залі Палацу "Україна", бо в країні було ологошено карантин.

Нікому із зірок такого не побажаю. Сподіваюся, це було вперше та востаннє. Ці відчуття навіть порівняти ні з чим. Ми ж звикли до блискавичної реакції багатотисячної зали на свій гумор, а тут - ти кажеш жарт, а у відповідь - тиша. Незвично, чесно кажучи.
Євген Кошовий

Що ж ми побачимо і почуємо в новому "Вечірньому Кварталі"?

Прожарка Потапа

Уперше відомі представники українського шоубізнесу публічно "прожарять" свого ж колегу, а саме Потапа! Відомому продюсеру і артисту доведеться вислухати про себе багато гострих і часом неприємних слів від знайомих і близьких йому людей. По Потапу на сцені "Вечірнього Кварталу" активно "пройдуться" Євген Кошовий, Павло Зібров, соліст "Время и Стекло" Позитив і навіть його син Андрій Потапенко.

"Це класний формат, тому я ні на секунду не сумнівався. Люблю, коли жартують з мене й коли весело. Із задоволенням прийняв цю пропозицію і вважаю, що всім нам треба з великим гумором ставитися до себе", - зізнається Потап.

До речі, у цьому ж випуску Потап виконає пісню про коронавірус і разом з групою МOZGI представить свою версію легендарної музичної заставки "Вечірнього Кварталу", а саме композицію "Каждый вечер вечер наступает вдруг...". Артисти презентували музичний ремейк в своєму фірмовому стилі, як завжди, оригінально і сучасно.

"Зараз особливий час, коли через музику, гумор, жарти ми можемо бути в єднанні з глядачами. Тому виступали і кайфували, знаючи, що нас побачать і почують мільйони людей", - кажуть учасники групи MOZGI.

Танці від кварталівців та Могилевської

Однією із зіркових гостей цього випуску "Вечірнього кварталу" буде народна артистка України Наталя Могилевська, причому  підтанцьовуватимуть їй Юрій Ткач і Євген Кошовий у дуже оригінальних нарядах.

Жарти про актуальне та пародія на Андрія Богдана

Щодо класичних "кварталівських" мініатюр, теми, на які будуть жартувати хлопці, як завжди, найактуальніші. Наприклад, буде номер, який розкриє нові подробиці про причини звільнення Андрія Богдана. На рішення Володимира Зеленського зняти з посади керівника свого офісу, на думку "кварталівців", могло
вплинути те, що Андрій Богдан постійно усміхався. Чим закінчиться ця мініатюра - подивимося вже 28 березня.?

Фото: прес-служба "Квартал 95".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту