Фото: Unsplash

Новий вердикт від вчених. Міленіали менш чутливі, ніж їх попередники

Через це їх не можна називати нарцисами, бо ті, навпаки, занадто близько сприймають все до серця.

Тема поколінь - одна з найулюбленіших для досліджень у сучасній науці.

Таке враження може скластися через величезну кількість публікацій вчених, які із завидною постійністю намагаються відкрити всі нові й нові грані темпераменту міленіалів і центеніалів.

Раніше людей, що народилися в період з 1984 по 1996 роки, назвали одинаками в депресивному настрої. Тепер вчені стверджують, що міленіали схильні до байдужості.

Чому?

Співробітники Мічиганського державного університету провели дослідження. Вони опитали 750 осіб віком від 13 до 77 років про їх життя: про сім'ю, стосунки з друзями, успіхи на роботі.

Проаналізувавши відповіді, вчені дійшли висновку, що міленіали дуже стійкі й менш схильні до емоційних перепадів. Якщо порівняти їхні відповіді з думками покоління бумерів (що народилися в 60-ті - 80-ті), то останні виявляють більшу чутливість. Вчені додають, що це властиво нарцисам.

Дослідження є показовим у зв'язку з панівною думкою про те, що з кожним новим поколінням в суспільстві народжується більше нарцисів.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту