Новорічні вихідні 2020: скільки українці будуть відпочивати та святкувати взимку🎄

Фото: Unsplash by Annie Spratt
Приємні сюрпризи від влади країни чекають нас вже за 2 місяці.😊

До Нового року ще наче далеко, але ви самі знаєте, як летить час. Не встигнемо зогледітись, як вже гірлянди діставати та починати нарізати олів`є. Виділити час на це складно, але, на щастя, цього року нам обіцяють достатньо вихідних для того, щоб і відсвяткувати яскраво, і відпочити.😉

Кабінет міністрів України вже видав розпорядження щодо вихідних днів для українців на новорічні свята 2020 року. Там містяться рекомендації для роботодавців - коли дати працівникам спокій.

Так от, 1 січня 2020 року - це в нас середа. Що робити з понеділком та вівторком перед початком наступного року? Влада пропонує перенести робочий понеділок 30 грудня на суботу 21 грудня, а робочий вівторок 31 грудня на суботу 28 грудня. Таким чином українці матимуть повноцінні 4 дні відпочинку - з 29 грудня 2019 року по 1 січня 2020 року.😃

Матерiали по темi
Новий рік у Києві: якими будуть Софійська та Контрактова площі на гуляння (фото)

А що на Різдво? Влада пропонує перенести робочий день з 6 січня на 11 січня, тому українців знову чекатиме 4 вихідні святкові дні - з суботи 4 січня до вівторка 7 січня.

Ось так і хочеться сказати - "З прийдешнім!"😄

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту