Нову частину фільму "Місія нездійсненна" в Україні знімати не будуть

Режисер підшукав інше місце для фільмування.

Пам'ятаєте ті прекрасні фото прогулянок Тома Круза в Одесі й Києві? Тоді ще актор поспілкувався з президентом Володимиром Зеленським та обговорив ймовірне фільмування на території України?

Так ось. У найближчому майбутньому знімань не намічається. Принаймні, одного з фільмів Круза.

Режисер "Місії нездійсненної 7" Крістофер МакКуоррі заявив, що знайшов кращі місця для знімань в інших країнах.

Про це повідомив сценарист і кіножурналіст Артем Заєць, який особисто спілкувався з режисером.

"Ми провели скаутинг, розвідку, вивчили ряд місць в Україні, і дійсно знайшли одну досить екстраординарну локацію... Але засідка зі зйомками "на виїзді" [тобто за межами США] така, що... ви знаходите місце, яке вам дуже подобається, і після цього слід знайти поблизу інші [підходящі місця і] ресурси, щоб виправдати перенесення величезного кінопроекту в цю країну. І ми просто... (пауза)... ми вже до того моменту знайшли дуже багато країн для нашого фільму. Але на якомусь етапі мені дійсно подобалася ідея познімати в Україні", - розповів Маккуорі.

Раніше повідомлялося, що Маккуорі розглядає книжковий ринок "Петрівка" як можливу локацію для знімання. Тоді в ЗМІ говорилося, що його планують розламати для кадру, оскільки столична влада все одно хотіли його знести (нагадуємо, поки КМДА запевняють, що ніякого ТРЦ на місці ринку не буде).

На це повідомлення Маккуорі тільки віджартувався: "Якщо у вас є крутий книжковий ринок, з яким ви хотіли б, щоб я розібрався, - я можу подбати про нього для вас".

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту