О.Torvald показали кліп "Ненавиджу вас всіх" – там про коронавірус, бійки в Раді та тварин

Фото: facebook.com/OTorvald
Відеорядом до пісні стали гострі новини світу.

Коронавірус, який вже потрапив до України, збитий літак МАУ, війна на сході нашої країни, конфлікт Ірану і США, жорстоке ставлення до тварин, пожежі в Австралії, бійки між народними депутатами в Раді, домашнє насильство, пропаганда Росії і багато інших соціальні проблем і трагедій увійшли у відео до пісні групи O. Torvald "Ненавиджу вас всіх", яке було представлено музикантами 3 березня, пише УНІАН

Лідер гурту Євген Галич так прокоментував цю роботу: 

"У відео показано все те, що відбувається з нами кожен день. Іноді ми забуваємо дивитися за тим, що не стосується тільки нас, але стосується іншого. Як правило, нас турбують тільки наші проблеми, а на мій погляд, потрібно дивитися ширше. Принцип "моя хата скраю" вже давно не працює, потрібно діяти. І найменше, що ми можемо зробити, це звернути увагу на глобальні проблеми, які дійсно існують".

Дивіться, як це виглядає:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту