Обрали переможця премії за найгірший опис сексу в українській літературі

Фото: Facebook Василь Слапчук (він - праворуч)
Назва премії не менш пікантна, ніж її зміст - "Золотий хрін".

"Найгірший опис сексуальної сцени" - це головна номінація премії "Золотий хрін". Так-так, це не вигадка, а реально існуюча нагорода в Україні.? 

На днях визначили переможця та володаря "Золотого хріну" 2019 року. Пікантну нагороду отримав Василь Слапчук за книжку "Роман & Роман", що вийшов у видавництві "Рідна мова", повідомляє "Читомо".

Слова тут зайві. Тут читати треба.?

...Споглядання її піхви стало для мене вже чимось невимушено-вимушеним, буденно-обов’язковим, експериментально-традиційним… Вона зуміла втулити свою пілотку в ряд звичних для мого середовища (обстановки кімнати) речей: пейзаж за вікном, вазончик на підвіконні, пляма на шпалерах, книжкові полиці, монітор комп’ютера, Мірина піхва… Тільки, якщо дотримуватися ієрархії, то читати треба у зворотному порядку. Більше того, Мірі вдалося зробити так, що її розкішниця виступала на передній план і заступала собою всі ці предмети. Можливо, медитувати на жіночий статевий орган не таке вже й марне заняття, якщо не користь, то бодай якесь задоволення воно мало б приносити. Але писати прозу, коли в тебе перед очима завис курсор вологої щілини, реально неможливо. "Ні, - кажу подумки, - народ так довго не витримає".
Василь Слапчук, "Роман&Роман"

Василь Слапчук - український поет, прозаїк та літературний критик. Автор понад сорок книжок. "Роман&Роман" Василя Слапчука вийшов торік. В анотації на сайті видавництва зазначається, що ця книга - "найкращий вибір для людини, закоханої у Слово", а також "зразок елітарного мистецтва, роман-цитатник, що зібрав під своєю обкладинкою найвизначніші здобутки філософів і письменників світового рівня".

Додамо, що минулого року лауреаткою премії стала Люко Дашвар за роман "Ініціація".

Фото: Facebook Василь Слапчук (він - праворуч)
Матерiали по темi
Ґонзо-критикеса сучукрліту Тетяна Трофименко: "Українські письменниці пишуть про секс краще, ніж чоловіки"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Liudmyla Kovalchuk
як то кажуть: без коментарів
20 січ 2020 р., 17:29
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту