Оце кохання: у Чехії чоловік інсценував власне викрадення, щоб відпочити від дружини

Фото: Pixabay.com
Жінці на телефон прийшло повідомлення, що її чоловіка викрали. Його знайшли, але виявилося, що той "сам себе викрав", бо змучився від ревнощів коханої.

У Чехії чоловік розіграв власне викрадення, щоб ... відпочити від дуже ревнивої дружини.

Про таку неприємну для жінки подію повідомляють Белновости, посилаючись на місцеві ЗМІ.

52-річний чех якось вийшов з дому - і не повернувся. На телефон дружини прийшла СМС-ка: "Якщо хочете повернути свого чоловіка, не звертайтеся в поліцію".

Але жінка виявилося хороброю - і пішла до правоохоронних органів. Ті відразу ж оголосили чеха у республіканський розшук і за кілька днів знайшли "заручника" в сусідньому містечку Клатови.

Чоловік відразу заявив, що його викрали троє невідомих, але під час дачі свідчень почав плутатися - і, таким чином, спалився ?.

Виявилося, що нещасний чоловік сам відправив дружині повідомлення про викрадення, тому що елементарно хотів відпочити від її нападів ревнощів. І присвятити час собі.

Відразу хочеться звернутися до всіх жінок: не "пиляйте" своїх чоловіків. А то детективів не вистачить їх потім розшукувати по всьому світу.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту