Фото: Copra

Одесит створив аудіосистему з кокоса (фото)

Один пристрій коштує у середньому 14 тисяч євро.

Навушники з грибів були - настав час цілих аудіосистем з горіхів.

31-річний фізик з Одеси Максим Чижов заробляє на життя тим, що продає акустичні установки, зроблені з кокоса.

Про це він повідомив в інтерв'ю AIN.UA.

Одна така система коштує 14 тисяч євро. Але одесит запевняє, що для пристрою з такою якістю звучання це недорого.

Корпус системи складається з двох частин: нижня відлита з полімеру, який ідеально підходить для низьких частот звуку. Верхня ж виконана зі шкаралупи кокоса, яка ідеально "працює" на середніх частотах.

Як запевняє розробник, кокосовий горіх - вкрай недооцінений продукт: він легкий, але доволі міцний. Крім того, шкаралупа кокоса "глуха", що не дає резонансу звуку при коливаннях, як це буває з іншими матеріалами.

Фото: Copra

"Якщо поставити акустику Copra біля стіни, то частину горіхів можна направити на стіни, стелю, підлогу. Тоді звук буде відбиватися і ніби створювати віртуальну музичну реальність: ви почуєте звук позаду, збоку, ліворуч, поринете у нього. Завдяки цьому у нас виходить природний живий об'ємний звук", - повідомляє Максим.

Одесит поділився, що ідея використання кокоса для відтворення унікального звуку прийшла до нього багато років тому. Але тоді інвестори не повірили в успішність цієї ідеї, віддавши перевагу іншій розробці Максима - іонній акустиці.

Фото: Copra

"Кокосові" системи важать по 38 кг. Їхня максимальна гучність - 110 дБ при потужності 1,2 кВт, що прирівнюється до гучності великого симфонічного оркестру.

Цікаво, а волоські горіхи можуть стати у пригоді для створення навушників?

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту