Одеські чиновники посперечалися на тему козлів і доріг

Губернатор Одеської області вирішив приєднатися до нового екологічного челенджу та зажадав прибрати узбіччя доріг

Під час апаратної наради, голова Одеської обладміністрації Максим Степанов поскаржився на той факт, що узбіччя доріг загиджені сміттям. І зажадав розв’язання цієї проблеми.

- На це немає коштів. Ми сьогодні маємо на експлуатацію доріг тільки 30% необхідного бюджету, але ж прибирання автошляхів не здійснюється машинами, це монотонна людська праця, - раптом пішов на конфронтацію з губернатором керівник служби автомобільних доріг Одеської області Олег Варивода.

У відповідь губернатор зажадав "не псувати йому настрій" розмовами про гроші.

- Ви знаєте, громадянину начхати, є у нас бюджет чи ні, він їде і думає, чому ці козли не можуть прибрати сміття, - почервонів Степанов.

- Козли - це ті, хто смітить, - не здавався Варивода.

У результаті губернатор зажадав "відшукати кошти", як мінімум на очистку узбіч траси Одеси - Київ і Одеса - Рені. Варивода погодився - на тому й розійшлися. А от жителі Одеської області, не оцінивши запал чиновників, "заходилися" в соціальних мережах.

- Прибрати сміття? Серйозно? А те, що там у принципі забули зробити узбіччя, нікого не цікавить? - посипалися коментарі в Фейсбуці.

Ідеться про трасу Одеса - Рені. Це так званий "апофеоз реформ". На будівництві траси піарився ще Саакашвілі, офіційне відкриття відбулося цієї зими - приїжджав особисто Порошенко. До самої траси претензій немає, а от узбіччя, як пише місцева преса, підкачали.

- Після ремонту узбіччя до пуття не зміцнили, на швидку руку засипали ґрунтом і щебнем. Водії нарікають - під час руху, зачепивши колесом "плаваюче" узбіччя, можна запросто вилетіти з траси, - зазначає видання "Бессарабія INFORM".

Фото:Bessarabianinform.com

З початку року в узбіччі загрузли більше десятка машин. Ідеться не лише про легкові машини. У лютому, "заступивши" на узбіччя, фура полетіла в кювет. У січні в сипкому узбіччі загруз пасажирський автобус "Ізмаїл - Багате". Буквально ліг на бік. Та ще й з боку дверей. Пасажирів "відкопали" рятувальники. Так і не відомо, чи дуже тоді пасажири засмітили узбіччя, але плювалися довго, звісно, і в бік чиновників.

Фото: Bessarabianinform.com
Євгенія Супричова
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту