"Одеську вовчицю" оштрафували за спробу зірвати концерт Винника

Жінка прорвалася на сцену під час виступу кумира.

Одеситка зобов'язана заплатити штраф у розмірі 51 гривня за спробу доторкнутися до кумира. Таке рішення виніс Приморський суд Одеси, розглянувши справу під кодовою назвою "новорічний концерт Винника".

Так, у грудні співак відвідав Одесу - жінки ридали. Та найбільше - громадянка N.

Судячи з матеріалів справи, якоїсь миті "развєдьоночка", мати трьох дітей і технік за фахом не витримала емоційного напруження і стартанула прямо на сцену. При цьому "не цензурно висловлюючись". Зі сцени її стягнули поліцейські, склали протокол. Потім був суд. З'ясувалося, що "не купити її не можна, не приручити", а от оштрафувати можна. Провину свою жінка визнала...

І пояснила, що справді намагалася вилізти на сцену, але цей факт пам'ятає погано, оскільки перебувала у стані алкогольного сп'яніння, - ідеться в постанові Приморського суду Одеси.

Жінка давно протверезіла, але Винник поки що не ризикує давати концерти в Південній Пальмірі.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту