Однорукий бармен: у США винайшли робота, який віртуозно змішує та наливає коктейлі (фото, відео)

За годину "хлопець" на ім'я Chef B здатен приготувати 30 напоїв.

Насолоджуйтеся справжніми живими барменами, поки у вас є така можливість, бо вже невдовзі їх можуть замінити машини. В Університеті Сан-Франциско (США) презентували однорукого бармена на ім'я Chef B, якому треба лише дві хвилини, щоб збовтати й змішати ваш улюблений напій.

Бармен-робот не потребує ні перерв, ні відпусток – він здатен працювати 24 години на добу, має автономну холодильну систему, блендери, ножі, ємності для свіжих продуктів та рідин, а також дозатори.

Фото: sfchronicle.com

Замовлення однорукому бармену можна надсилати через спеціальний додаток, або ж безпосередньо вибирати на планшеті, що є його складовою. Він вже навчений робити велику кількість напоїв – соки, смузі, ягідні та фруктові чаї, овочеві коктейлі, суміш горячого шоколаду з різноманітними домішками.

Винахідники скромно замовчують про алкогольні коктейлі, але гадаємо, що машина, вартість якої оцінюють у 70 тисяч доларів, просто зобов'язана вивчити рецепт "Маргарити" чи "Сексу на пляжі".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту