Одностатеві шлюби тепер дозволені у Північній Ірландії

Фото: Unsplash Sandy Millar
Нетрадиційні пари можуть узаконити свої відносини. Все офіційно.

З 13 січня у Північній Ірладії офіційно можна укласти шлюб парам однієї статі. Рішення там ухвалили ще влітку, але тільки тепер воно вступило в дію. А перші весільні церемонії запланували вже на лютий місяць, пише BBC.

Окрім цього, у Північній Ірландії визнають шлюби пар, які одружилися в інших країнах. Щодо тих, хто зараз проживає у цивільному шлюбі, то вони поки що не зможуть його узаконити. Але гетеросексуальні пари можуть там спокійно вступати у цивільний шлюб.

Офіс Північної Ірландії зараз має два основних завдання: робота над переоформленням цивільних шлюбів та визначення ролі церкви в одностатевих шлюбах.

Додамо, що ще з 2014 року одностатеві стосунки дозволили узаконювати в Англії, Шотландії та Уельсі (якщо говорити про територію Великої Британії). Також шлюби осіб однієї статі можливі в Бельгії, Іспанії, Канаді, Швеції, Норвегії, Південній Африці, Португалії, Аргентині та ще у декількох країнах.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту