Офіційно: Олексій Михайличенко очолив київське "Динамо"

Фото: dynamo.kiev.ua
Контракт розрахований на два роки з можливістю подовження ще на один сезон.

Київське "Динамо" офіційно повідомило про призначення нового тренера. Після відставки Олександра Хацкевича посада дісталася Олексію Михайличенкові, який до сьогоднішнього дня працював спортивним директором клубу.

До тренерського штабу Олексія Олександровича увійде його колишній партнер по "Динамо" Вадим Євтушенко. Про інших асистентів головного тренера буде повідомлено додатково.

Уже у п’ятницю, 16 серпня, Михайличенко проведе перше тренування з командою.

Відзначимо, що Олексій Олександрович вже очолював "Динамо" у 2002-2004 роках. Під його керівництвом "біло-сині" двічі стали чемпіонами України, а також по одному разу виграли Кубок та Суперкубок країни.

Dynamo.kiev.ua уточнює, що контракт зі спеціалістом підписаний за схемою "2+1" (тобто угода на два роки з можливістю подовження ще на один сезон за згодою сторін). 

Від коментарів Михайличенко поки відмовився: "Через пару днів".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту