Офіс Президента подає в суд на журналістів "Схем". Чому

Пресслужба президента заявила, що вимагатиме спростування заяв про поїздку Зеленського в Оман.

13 лютого журналісти програми розслідувань "Схеми" випустили матеріал про можливу зустріч Зеленського із секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим. Журналісти, посилаючись лише на дані своїх джерел, заявили, що на літаку, яким Зеленський вилетів з Оману в Україну, до нього раніше прилетів Патрушев. І, нібито, з цим пов'язаний довгий переліт Зеленського до Києва (нагадаємо, президент повертався в Україну у зв'язку з катастрофою літака "МАУ" в Тегерані).

Ось це розслідування:

Практично одразу ж на відео відреагував новий глава Офісу Президента Андрій Єрмак, який назвав розслідування брехнею.

Ось що написав Єрмак: "Чи можна назвати сюжет Схеми @Радіо Свобода таким, що підкріплений фактами і є об‘єктивним? На жаль, ні. Де свідчення конкретних людей? Де об’єктивні дані? Чи почули глядачі хоч щось окрім фрази "за свідченням наших джерел"?

Ми прагнемо діалогу і готові коментувати факти. Основна проблема сюжету Схем в тому, що коментувати там нічого. Це все - неправда від початку і до кінця, і немає жодного об‘єктивного твердження, яке могло б стати реальним, ґрунтовним предметом для обговорення".

14 лютого на розслідування "Схем" відреагували у Зеленського. На сайті Офісу президента з'явилося спростування фактів, на які посилаються журналісти.

"Офіс Президента України заявляє, що інформація, викладена у сюжеті програми "Схеми" про зустріч Президента України з високопосадовцем Російської Федерації, яка нібито мала місце в Омані, цілком і повністю не відповідає дійсності.

Президент України ніколи в житті не зустрічався (особисто чи в рамках міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався в інший спосіб з Миколою Патрушевим".

Російська сторона також факт зустрічі заперечує.

В Офісі президента заявили, що будуть вимагати спростування і вибачень журналістів через суд. Також у президента залишаються питання до суспільного мовника - телеканалу "UA: Перший", який показав випуск "Схем" в ефірі.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту