Фото: Вікіпедія

Зеленський перейменує свою Адміністрацію в Офіс президента і переїде в Український дім. Це вже точно

Президенту представили проєкт реорганізації приміщення в "Українському домі".

Маємо три новини: 

1. Адміністрація президента змінить назву на Офіс президента.

2. Кабінет Володимира Зеленського буде не на Банковій, а на Європейській площі в Українському домі. 

3. На Банковій можуть створити музей. 

Ці пропозиції висунули під час наради у президента, про що стало відомо з нового ролика на Фейсбук-сторінці його команди.

Президенту представили концепцію нового приміщення, який перебазується з Банкової до Українського дому. Архітектори повідомили, що сама адміністрація розташується на трьох поверхах приміщення. Також в Українському домі відвели місце під ресторан та паркінг. 

Крім того, в Офісі президента з'явиться коворкінг, в якому українські компанії зможуть працювати паралельно з командою Зеленського. Ще будівлю планують зробити енергоефективною і зручною для людей з обмеженими можливостями.

У проєкті реорганізації Українського дому також промайнув фонтан при вході й окрема зона для протестів.

 

- Ми відходимо від назви "адміністрація" і переходимо до терміну, який є більш сучасним, більш європейським - "офіс глави держави", "офіс президента ". Ми перетворюємо АП з органу, який займався кураторством різними державними інституціями й був паралельним Кабміну, в орган, який буде забезпечувати аналітичну роботу президента, - сказав заступник глави АП Руслан Рябошапка.

Також Зеленському запропонували вибрати місце під особистий кабінет - з виглядом на Європейську площу або Дніпро. Президент зупинився на першому варіанті.

Переїзд планують здійснити до кінця року. А ось експонати з музею в "Українському домі" можуть перевезти якраз на Банкову.

Непоганий бартер?.

Матерiали по темi
Музей історії Києва про виселення з Українського дому: "Що нам робити в будівлі Адміністрації президента - не уявляємо!"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту