Оголені тіла, лекції та дзвінки до лікарів: особисті відео Zoom опинилися у відкритому доступі

Що таке ZOOM?

Програма Zoom дозволяє проводити відеоконференції, онлайн-зустрічі, створювати чати й організовувати спільну роботу. Особливий інтерес до Zoom зʼявився після запровадження в усьому світі карантину через епідемію коронавірусу. Обмеження призвели до того, що безліч користувачів були змушені перейти на віддалену роботу й стали активно використовувати саме цю програму.

The Washington Post повідомляє, що незодавно тисячі відео потрапили в  YouTube та Vimeo. У відеодзвінках розкривалися особисті дані людей (в тому числі дітей), фінансові звіти бізнесу, імена та телефони пацієнтів, а також інтимні розмови та оголені тіла.

За замовчуванням Zoom не записує відео, але користувачі можуть це зробити без згоди інших учасників конференції. Усі мають отримати повідомлення про це під час запису.

Видання припускає, що записи зберігалися за допомогою сервісів Zoom і перебували в онлайн-сховищі без використання паролів. І хтось до них дістався. 😤

Христина Ямбор
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту