Оголошено всесвітній збір коштів на відновлення Собору Паризької Богоматері - українці теж можуть долучитися

Першим пожертвування зробив бізнесмен Франсуа-Анрі Піно - 100 мільйонів євро.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Нотр-Дам де Парі обов'язково буде реконструйований. Для цього використають бюджетні кошти, також про готовність надати допомогу, в тому числі фінансову, вже заявило керівництво ЄС. Зробити свій внесок у відновлення одного із символів Франції та Європи може також будь-який бажаючий - з будь-якої точки світу.

"Я обіцяю вам, що ми відбудуємо собор. Це велика трагедія, яка випала на долю французів, але всі разом в наступні роки ми будемо працювати над цим. Національний план підтримки Собору Паризької Богоматері вже запущений і не буде обмежуватися кордонами держав", - заявив в ніч пожежі біля стін Собору Макрон.

Навіть не чекаючи запуску централізованої державної платформи для збору коштів, гроші на реконструкцію Нотр-Даму почали переводити користувачі з усього світу - для цього вони використовували такі інтернет-платформи як Leetchi, LepotCommun і багато інших. Керівники краудфандингових платформ вже заявили, що будь-які суми, котрі приходять з поміткою «на Нотр-Дам» будуть передані Собору.

Про власний збір коштів вже також оголосив Fondation du patrimoine ( «Фонд« Спадщина ») і багато інших благодійні організації.

Приклад іншим вирішив показати французький мільярдер Франсуа-Анрі Піно, чоловік актриси Сальми Хаєк. Бізнесмен перерахував на допомогу собору 100 млн євро з фонду своїх компаній Artemis.

Його в щедрості тут же перевершив інший великий французький бізнесмен Бернар Арно - президент групи компаній LVMH виділив 200 мільйонів євро на відновлення Нотр-Даму.

Станом на 10.00 вогонь був повністю взятий під контроль, але з його осередками на даху продовжували боротися пожежні - тепер це робити легше, оскільки є можливість перебувати всередині приміщення.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту