Фото: Unsplash

Оголосили конкурс проєктів першого міста на Марсі

Ідеї прийматимуть до кінця червня 2020 року.

Організація "Марсіанська спільнота" (Mars Society) 11 лютого відкрила подачу проєктів на облаштування міста на Марсі, де проживатимуть мільйон жителів.

Свої ідеї можуть запропонувати як окремі особи, так і команди. Вимога - проєкти не мають перевищувати обсяг у 20 сторінок, а подати їх треба не пізніше 30 червня. Згодом на сайті організації опублікують форму, на яку варто завантажувати розробки.

На що варто звернути увагу?

Насамперед місто має бути автономним. Це означає, що у проєкті потрібно вказати, яким чином люди на Марсі зможуть займатися промисловістю та сільським господарством. "Марсіани" мають самостійно виробляти їжу, одяг, товари тощо. Із Землі ці речі мають завозитися мінімально. Вимоги не стосуються електронного обладнання.

Місто має бути економічно вигідним. Тобто розробники проєктів мають запропонувати модель доставки товарів із Землі, яка б вилилася у найменші кошти.

Ще одна вимога - естетичний та культурний аспект. Місто має бути привабливим для життя, з ефективною інженерною системою та самоврядуванням.

Переможці конкурсу отримають призи - 10000, 5000, 2500, 1000 та 500 доларів за п'ять найкращих проєктів. Також їх згадають на міжнародному з’їзді спільноти в Лос-Анджелесі восени. 

Хто тут геній? ?

Матерiали по темi
Це хіт: Ілон Маск записав свою першу пісню
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту