Оголосили переможців премії BAFTA 2020 - тріумф "1917" та промова Хоакіна Фенікса

Фото: Twitter BAFTA
У стрічки про Першу світову війну "1917" аж 7 статуеток. Фенікс виголосив промову про расизм.

2 лютого Британська кіноакадемія оголосила переможців премії BAFTA 2020 року, про це повідомили на офіційному сайті.

Тріумф "1917"

Тріумфатором вечора став фільм режисера Сема Мендеса "1917". Це воєнна драма про Першу світову війну. Стрічка отримала нагороди в основних номінаціях - найкращий фільм, найкращий режисер, найкраща операторська робота, найкращий британський фільм, найкращий звук, найкраща кінематографія та найкращий дизайн.

Найкращий актор

Знову найкращим актором визнали Хоакіна Фенікса за його головну роль у драмі "Джокер". 

Піднявшись на сцену, він виголосив найпотужнішу промову церемонії. Її суть - обурення, що всі претенденти на статуетки в акторських номінацях - світлошкірі.

"BAFTA дуже підтримували мене протягом всієї моєї кар'єри, і я їм за це дуже вдячний. Але я повинен сказати, що мене роздирають протиріччя через те, що багато моїх колег-акторів, які заслуговують того ж, не мають таких же привілеїв. Мені здається, ми дуже чітко даємо зрозуміти людям з іншим кольором шкіри, що їм тут не раді (...), попри те, що вони роблять величезний внесок у нашу індустрію і ми всі отримуємо від цього вигоду. Це не звинувачення праведника. Мені соромно, але я теж частина цієї проблеми. Я не зробив всього, що було в моїх силах, щоб знімальні майданчики, на яких я працював, були інклюзивними, - і це набагато більше, ніж просто мультикультурний склад знімальної групи. Я вважаю, що нам потрібно дуже серйозно працювати над тим, щоб по-справжньому зрозуміти системний расизм. Люди, які створили, підтримують і отримують вигоду від цієї системи придушення, зобов'язані знищити її. Це наше завдання".

Найкраща актриса - Рене Зеллвегер ("Джуді")

Найкраща актриса другого плану - Лора Дерн ("Шлюбна історія")

Кращий актор другого плану - Бред Пітт ("Одного разу в Голлівуді")

Найкращий анімаційний фільм - "Клаус"

Найкращий іноземний фільм та Найкращий оригінальний сценарій- "Паразити"

Найкращий документальний фільм - "Для Сами"

Найкращий адаптований сценарій - "Кролик Джоджо"

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту