Фото: David Clode/Unsplash

Океани можна відновити за 30 років. Але для цього потрібні мільярди доларів

Вчені мають надію, що в разі правильних заходів, врятувати морських жителів вдасться. Але не все так просто.

Корали гинуть, акулам і черепахам скоро не буде чим дихати через окислення океанів, а гори пластику топлять навіть тих морських мешканців, хто ще намагався якось виживати.

Картина виглядає утопічно. Але не все так погано, кажуть міжнародні дослідники. В огляді, опублікованому в журналі Nature, йдеться, що океани можна відновити за 30 років. Соціальна робота з людьми, зменшення риболовлі й перехід на екологічний морський транспорт потихеньку сприяє тому, щоб у майбутньому зменшити шкоду, що наноситься морським мешканцям. Про це пише The Guardian.

У багатьох тварин відновлюються популяції. Наприклад, горбаті кити переміщаються з Антарктиди до берегів Австралії, і їхня кількість вже зросла з декількох сотень до 40 тисяч. У Балтійському морі зростає популяція тюленів і бакланів, у водах Канади - видр.

Фото: Shaun Low/Unsplash

Але проблема полягає в тому, що на підтримку життя в океанах будуть йти мільярди доларів на рік. Крім того, вченим доведеться далі боротися з наслідками кліматичних проблем, через що окислюються води.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту