Фото: https://vynnyk.shop

Олег Винник випустив власні ювелірні прикраси (фото)

Засипати вовчиць діамантами, так би мовити ?.

Пісні прихильницям дарував, настав час побалувати любих найціннішим - прикрасами.

Головний секс-символ країни - Олег Винник - став ювеліром. Співак представив першу прикрасу з власної колекції ювелірних виробів, зазначають Факти.

Це фірмова підвіска, що складається з ланцюжка та кулону у формі літер "ОV". Прикраса зроблена зі срібла, кулон інкрустований 19 цирконіями. 

Як зазначається на сайті онлайн-магазину, прикраси випустили в обмеженій кількості. Вартість однієї підвіски - 1973 гривні (саме у цьому році народився співак). 

"Все чарівне народжується з любов'ю. Як і фірмова прикраса від Олега Винника. Це втілення чистої та прозорої краси. Символ жіночої вроди, про яку співає найчуттєвіший артист української сцени", - йдеться в описанні прикраси.

Тепер ми знаємо, що будуть вимагати у своїх чоловіків жінки на свята. Прощавайте, браслети Pandora, привіт, "вовчична" підвіско!  ?. 

Фото: https://vynnyk.shop
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту