Олександр Пікалов: Блокпости проскочив під виглядом Януковича

Фото: Майя Максимова
Зірка cтудії “Квартал 95” розповів про новий фільм і першу поїздку до зони АТО.

“Квартал 95” презентував докфільм “Душа не пропала”, присвячений волонтерській діяльності акторів студії. Раніше вони не афішували, що з перших днів війни підтримують хлопців на фронті. Але тепер вирішили раз і назавжди закрити всі питання з цього приводу.

Щоб розповісти більше про фільм, актори запросили журналістів до свого офісу. Виявилося, там є ціла стіна з українськими прапорами з привітаннями та подяками від різних батальйонів, яким допомогла команда “Кварталу”.

- Це неповна частина того, що у нас є, - розповів Олександр Пікалов. - Наприклад, у мене вдома є колекція шевронів з тих місць, де я був. Це завжди такі хвилюючі подарунки, які я зберігаю в тайничку.

Саме Олександр був першим з акторів “Кварталу”, який завітав наших хлопців у зоні АТО.

- Я туди поїхав у 2014-му, коли почалася війна, з нашим другом волонтером Юрієм “Степаничем” Тирою. Це було після нашого концерту в Харкові, у мене було “вікно” - доба, і я з ним поїхав. З собою не було документів, і мене пропускали без паспорта, без нічого. Юру питали: “Кого везеш?” Він: “Януковича!” (Пікалов його довго грав у “Вечірньому кварталі”. - Авт.). “Та годі вам…” Я спав у фургоні, причепленому до авто, мене показували на кожному блокпості і хлопці, роздивляючись “Януковича”, сміялися, пропускали. А коли назад їхали - фотографувалися зі мною.

Актор згадує, що з тої першої поїздки повернувся у військових штанах і тільняшці.

- Я ж узяв хлопцям на подарунки бойові ножі зі своєї колекції. Але раздав не тільки їх, а й все, що було: годинник тощо. Навіть хрест у мене був - не на пузі - трошки вище, і його віддав...

Який гумор найбільше люблять у зоні АТО та як відбувався перший концерт “Кварталу” в Краматорську - читайте в інтерв'ю з Олександром Пікаловим на нашому сайті вже зовсім скоро.

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту