Олена Кравець на "Танцях з зірками": "У Юрія Ткача був мінливий настрій, бо він на дієті" (фото, відео)

Зірка "Жіночого кварталу" розповіла про репетиції з Ткачем та плани акторів "Кварталу 95" брати участь у танцювальному шоу.

В одинадцятому ефірі "Танців з зірками" до пар приєднувались зіркові гості. Усі виступи тепер були не дуетні, а тріо. З акторкою студії "Квартал 95" та "Жіночого кварталу" Оленою Кравець і її партнером Максимом Леоновим запалював паркет комік Юрій Ткач. Під хіт переможниці Євробачення 2018 Нетти "Toy" вони виконали запальну сальсу та посіли друге місце у турнірній таблиці.💃

Напередодні виступу Олена Кравець розповіла про репетиції з Юрієм Ткачем.

"Репетиції відбувалися чудово, адже ми з Юрою спрацювалися вже давно. І в танці у нас теж все виходило практично з першого прогону. Правда, Юра зараз на дієті, тому ми робили знижку на його мінливий настрій і психологічний стан", - каже Олена.

А ось плани своїх колег з "Вечірнього Кварталу" взяти участь у шоу прокоментувала так: "Не думаю, що це їм цікаво. Мені здається,
вони в душі більше все-таки актори, ніж танцюристи. Хлопці можуть на дискотеці, наприклад, покуражитися, а на професійному рівні, думаю, навряд чи захочуть вплутуватися в цю авантюру. Тим паче, Женька (Євген Кошовий - ред.) вже брав участь у проєкті. До речі, він мене дуже підтримує, іноді жаліє і взагалі з великим розумінням ставиться до всього того, що зараз відбувається у моєму житті".

Матерiали по темi
Суддя "Танців з зірками" Франциско Гомес: "Міленіалам зручніше танцювати по одному"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту