Олена Кравець святкує день народження: відверті зізнання актриси про "перші" й "останні" рази

Кравець продовжила нову традицію "Кварталу" - ділитися цікавими подіями з життя напередодні свята.

Перший раз Олена Кравець...

захотіла виступити в драматичній ролі: "Напевно, це було років 10 тому, під час знімання фільму "Чудо". Це була перша роль в кіно, де моя героїня не була смішною, і мені не потрібно було жартувати в кадрі. Скажу чесно, мені сподобалося виходити зі звичних образів і пробувати щось нове. Із задоволенням би повторила цей досвід".

дозволила дочці пофарбувати волосся: "Маші було років 10-11. Причому вона мене не вмовляла на це, а просто сказала: "Мама, хочу синє волосся". І ми з нею домовилися, але з трьома умовами - що буде фарба, яка змивається, що вона зробить це влітку, і що це буде не вся голова. Домовившись, ми пішли разом в салон. Маша була неймовірно щаслива. А я разом з нею, що пішла їй назустріч".

сама зробила з кимось селфі: "Зізнаюся, я часто роблю селфі з людьми, які мені симпатичні, і творчістю яких я захоплююся. Пам'ятаю, пару років тому я була на якомусь заході, де виступала група Brunettes Shoot Blondes. На той момент я вже була прихильницею їх музики, до того ж ці хлопці теж з Кривого Рогу. Думаю, вони були не меншому шоці, ніж я сама, коли підійшла до них сфотографуватися".

задумалась над поповненням в сім'ї: "Це бажання з'явилося років у 25. Буквально відразу після того, як дізналася, що вже вагітна...".

побувала на морі: "У два роки. Здається, це було місто Скадовськ".

не прийшла додому ночувати: "Це було в 94-му році. Я пішла на виступ команди КВК "Запоріжжя - Кривий Ріг - Транзит". І після концерту я якимось дивним чином познайомилася з хлопцями та протусила з ними до ранку. На той момент вони були для мене кумирами, тому я перебувала в якомусь космічному стані невагомості й абсолютно не стежила за часом".

відмовилася від виступу з "Кварталом" на догоду рідним: "Не було такого. Слава Богу, рідні ніколи не вимагали й не вимагають від мене таких жертв і не ставлять мені подібних умов. Сім'я розуміє, що я працюю в колективі, і не маю права підводити своїх колег і друзів".

викурила першу сигарету: "Здається, це був четвертий курс інституту. Пам'ятаю, мені відразу не сподобалося, але через те, що це було модним, і в моїй компанії курили всі, я теж стала покурювати. Але коли завагітніла, у мене цю звичку як відрізало".

зробила пародію на Юлію Тимошенко: "Це треба хроніку подивитися, тому що не пам'ятаю, який це точно був рік. Думаю, вже в складі студії, а не команди КВК, так що приблизно 2005-й".

дізналася, що Володимир таки йде в президенти: "У минулий Новий рік, коли його звернення потрапило в ефірі. До цього я, як і всі інші, не вірила".

Останній раз Олена Кравець...

користувалася громадським транспортом: "У Києві, зізнаюся, давно не користувалася. А ось за кордоном - буває. Коли були в Гельсінкі, їздили на трамваї".

плакала від прочитаної книги: "Пару тижнів тому. Причому не обов'язково, щоб це був саме роман або ціла збірка поезії. Я можу розплакатися і від прочитаного поста або розповіді на якомусь літературному порталі".

ставала на ваги: ​​"Напередодні старту проекту "Танці з зірками". Після фіналу вирішила не зважуватися. А навіщо себе зайвий раз засмучувати?".

ходила на танцювальне тренування: "Як і обіцяла в фіналі моєї участі в шоу, я продовжую танцювати й ходити на тренування з Максимом. Остання була якраз напередодні нашого новорічного туру з "Кварталом".

імпровізувати на сцені: "Це було знімання в травні. У номері "Балет" в "Жіночому Кварталі" я обмовилася і довелося далі імпровізувати".

пускалася берега: "Ой, хотілося б, звичайно, але вже не згадаю, коли це було в останній раз ... Звичайно ж, коли в усі тяжкі пускаєшся, на ранок мало що пам'ятаєш. Тому, може, і добре, що не пам'ятаю (сміється)".

вечеряла наодинці з чоловіком: "Це було 21-го вересня, в нашу річницю весілля з Сергієм".

Матерiали по темi
"Перші рази" Степана Казаніна - актор студії "Квартал 95" у свій Ювілей дав оригінальне інтерв`ю (фото)
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту