Олена Зеленська: "Я до такого не готувалася"

Автор студії "Квартал 95" розповіла "Йоду", як змінилося життя її родини після того, як чоловік став кандидатом у президенти. Це перше інтерв'ю Олени за останні роки.

- Олено, ваші інтерв'ю пресі такі ж нечасті, як і ваша поява на сцені або в кадрі. Хоча в деяких фрагментах з давніх випусків КВК вас можна побачити. Чому уникаєте публічності останнім часом?

- Я уникаю публічності не останнім часом, а взагалі?. Скажу так: я не з тих людей, які комфортно почуваються, перебуваючи в центрі уваги.

За публічність у нашій родині успішно відповідає інша людина. Тому дякую вам за можливість відповісти на ваші запитання, сидячи з комп'ютером на канапі?.

- Ви готові до кардинальних змін у житті у разі перемоги Володимира?

- Готовність - це результат процесу підготовки. Я до такого не готувалася. А взагалі в таких випадках не варто забігати наперед.

- Наразі ваша родина у центрі уваги більше, ніж будь-коли. З'явилися через це якісь обмеження? Чи ведете колишній спосіб життя?

- Звісно, відбулися зміни, пов'язані насамперед з безпекою. Тому, з міркувань безпеки, я не буду про це говорити?. А в цілому все залишилося, як і раніше.

Насправді, змінилося не так багато - тато так само багато працює, але при цьому приймає на себе величезну хвилю негативу, що не може не втомлювати. Однак дітей ми намагаємося якось від цього відгороджувати.

"Донька не хоче, аби тато занурювався у світ політики"

- Як діти відреагували на новий виток в кар'єрі татуся? Взагалі з дітьми обговорювали ці нюанси?

- Молодший син (Кирилові 6 років - Ред.) поки не дуже цікавиться татовою кар'єрою - його більше хвилює, чи зможе той сьогодні з ним пограти.

Старша донька (Олександрі - 14 - Ред.) в стані юнацького максималізму висловлює активне невдоволення.

Їй не хочеться, аби тато занурювався у світ політики, ставав схожим на тих представників політичного бомонду, яких вона бачить по телевізору. Я намагаюся їй пояснити, що в будь-якому середовищі можна залишатися самим собою, зберігати порядність і принциповість. І що тато точно зможе це зробити.

Таки знайшлася людина, яка зуміла сісти на шию Зеленському - це син Кирил.

- Якщо уявити, що ваша родина - це міні-держава, то яка форма правління в цій державі? Як поділена влада, які повноваження у кожного, хто за що відповідає?

- У сенсі - монархія чи республіка? Республіка, звісно?. Сподіваємося, лад у нас демократичний. Папа здійснює загальне стратегічне керівництво, а далі нам надана свобода дій. Народ не має ніяких обмежень!

"Голобородько - не Зеленський однозначно!"

- Володимир, виконуючи роль президента в серіалі «Слуга народу», грає самого себе? Чи він у житті зовсім не схожий на Голобородька? Що у них спільного, а в чому вони кардинально різні?

- Голобородько - не Зеленський однозначно! Володимир значно більше пристосований до життя, ніж його герой у кіно. Є, звісно, і загальні риси - чесність, порядність. І не завжди виправдана любов до людей?. Але це тільки моя думка!

- Ви обоє за зодіаком - Водолії, дні народження - підряд (у Володимира - 25 січня, у Олени - 6 лютого. - Ред.). Що в цьому році подарували одне одному?

- Я подарувала парфуми. А те, що подарував він, ви побачите в декларації за цей рік. Жарт.

- Пам'ятаєте той день, коли вперше сказали Володимирові, що чекаєте дитину? Якою була його реакція? А вдруге він відреагував спокійніше чи навпаки?

- Звісно, я пам'ятаю обидва рази. Він дуже любить дітей. Це була реакція нормальної людини, яка розуміє, що здійснюється його бажання, і тепер це щастя у нього на все життя.
Звичайно, вдруге він уже знав, як це круто, і не лише радів, а й одразу почав будувати плани!

З донькою Олександрою більше 10 років тому.

- Коли востаннє були на побаченні? І чи часто вдається побути удвох у романтичній атмосфері?

- Романтичні побачення - це не про нас! У нас завжди є про що поговорити, і часто наші розмови переростають у суперечки. Тому навіть якщо ми прийдемо до ресторану на вечерю зі свічками, це з боку матиме вигляд таємної наради тет-а-тет?.

- Як часто вибираєтеся у відпустку всією родиною? І як довго вам вдається втримати Володимира на пляжі? Ви надаєте перевагу активному відпочинку?

- Ми завжди відпочиваємо з дітьми. Як можна поїхати відпочивати і залишити дітей вдома? Активний тато - активний відпочинок.? Лише останнім часом ми можемо декілька днів відлежувати боки з книжкою на шезлонзі, а з третього - обов'язково кудись їдемо, пливемо, щось дивимося. Насправді, це ж чудово! Набагато цікавіше отримувати якусь інформацію, враження, ніж просто відсипатися.

- Чи є у Володимира риси характеру, звички, які мало відомі широкому загалу?

- Мені здається, Володимир дав у своєму житті стільки інтерв'ю, що встиг розповісти про себе практично все.? Від мене, мабуть, потрібні якісь побутові подробиці?

- Давайте їх!

- Наприклад, вранці за сніданком він майже ніколи не п'є кави. Натомість любить заварити чорний чай і пити його з красивої чашки. Чомусь любить класичний білий посуд. Причому в інших побутових речах він зовсім невибагливий. Відпиває третину, ну, може, половину чашки - і йде на роботу. Просто отримує задоволення від процесу...

"Сцена і життя у нас не перетинаються"

- Володимир часто радиться з вами перед тим, як прийняти якесь рішення?

- Іноді радиться, звісно... Але було б неправдою сказати, що в усьому! Швидше він іноді промовляє вголос свої плани, аби почути, як це звучить?.

- Чи часто в тій чи іншій мініатюрі або жарті на сцені "Вечірнього Кварталу" з'являються епізоди з вашого сімейного життя?

- Сцена і життя у нас не перетинаються.

- Якось Володимир зізнався, що побоюється брати вас на прем'єри своїх фільмів через ваші гострі коментарі. Нібито ви своїми жартами змушуєте його червоніти. Любите пожартувати над чоловіком? До речі, як він реагує, коли не він, а над ним жартують?

- Я і сама побоююсь ходити на прем'єри через свої гострі коментарі?. Щоразу даю собі слово тримати язик за зубами!

Але намагаюся більше підтримувати. Я просто розумію, наскільки це важка справа - довести проект до завершення. Я б не змогла, у мене б забракло моральних сил.

- Про вас широкому загалу відомо дуже мало. Хто така Олена Зеленська: леді, що воліє ходити у витончених сукнях і на підборах, чи дівчина, яка в повсякденному житті вибирає джинси і кеди?

- Другий варіант. Але не виключаючи повністю перший. Я просто вважаю, що час джинсів і кросівок в житті жінки колись закономірно закінчується. Чому б не насолодитися комфортом, поки це можливо?

Бліц

  • - Улюблена страва Володимира? - Усе, що я приготую.
  • - Київ чи Кривий Ріг? - Київ. Усе вже тут.
  • - Ваші улюблені парфуми? - Кожен день - різні.
  • - Роль Володимира в кіно чи на сцені, яка вам найбільше подобається? - Чесно? Він її ще не зіграв.
  • - Три найгірші риси характеру Зеленського? - Лише одна: йому здається, що можна встигнути все.
  • - Остання книга, яку ви прочитали? - Я читаю кілька одночасно. Остання, яка запам'яталася, - "Уцілілий" Чака Паланіка.
  • - Концерт «Океану Ельзи» чи «Вечірній Квартал»? - Дивне запитання.?
  • - Фільм, який можете переглядати разом з чоловіком нескінченно? - «Реальна любов» (Love Actually).
  • - Коли востаннє сміялися до сліз і чи є бажання повторити? - Нещодавно - на фестивалі "Ліги сміху" в Одесі. Є і бажання, і можливості.?

Питання ставили Ольга Ліцкевич та Юлія Мамойленко.

Фото з сімейного архіву Зеленських.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту