Оля Полякова дізналася у чиновника, коли дозволять концерти

Фото: Instagram polyakovamusic
Це станеться приблизно за два тижні після запуску метро.

З 25 травня в Україні планують відновлювати роботу метрополітену. У своєму вечірньому онлайн-шоу в Instagram Оля Полякова вирішила дізнатись про те, коли ж знову можна буде давати концерти. Про це поговорила з радником мера столиці Максимом Бахматовим. Він припустив, що старт концертного сезону буде десь на початку червня.

"Рішення про проведення масових заходів приймає Прем'єр-міністр і Кабінет Міністрів, не мер. Масові заходи - це національна безпека, вони дійсно турбуються з цього питання. Метро відкривається 25 травня, з чим я всіх вітаю. Я впевнений, що буквально через два тижні після запуску метро всім дозволять проводити масові заходи в якихось варіаціях. Без цього ні. Вони повинні подивитися, наскільки буде сплеск захворюваності чи ні", - прокоментував Бахматов для співачки.

Відео: прес-служба Олі Полякової
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту