Оля Полякова розчулила фанатів промовою про Україну на концерті в США (відео)

Фото: прес-служба Олі Полякової
Зараз співачка гастролює в США з програмою "Королева ночі".

Українська зірка Оля Полякова гастролює зі своїми концертами по США. Це її перші гастролі з програмою "Королева ночі" Америкою та Канадою. Вони розпочались ще на Різдво. Аншлагові концерти вже відбулись у Маямі, Нью-Йорку, Торонто та Чикаго. Останній її виступ був у North Shore Center For Performing Arts і став найемоційнішим. Оля Полякова звернулась зі зворушливою промовою до української діаспори та викликала сльози у глядачів.

Фото: прес-служба Олі Полякової

"Боже, яке це велике щастя перелетіти через пів Землі і побачити всіх вас. І почути ваші голоси, побачити ваші очі, як ви знаєте і співаєте мої пісні. Я навіть поняття не мала скільки тут є моїх прихильників. Я дуже щаслива, що сьогодні з вами тут зустрілася. Я хотіла вам побажати багато щастя, грошей, багато здоров’я…щоб ми, українці, хотіли жити в своїй країні, щоб в нас там було так добре і нам нікуди не хотілось їхати. А найголовніше, щоб в нашій країні якомога швидше був мир. Дуже вам дякую!", - завершила свій виступ Полякова.

Після закінчення туру містами США та Канади співачка разом із продюсером Михайлом Ясинським та сім’ями відправляться у відпуску до Мексики.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту