Оля Полякова разом з Андре Таном показали, як повинна виглядати "Королева ночі" (фоторепортаж)

Зірки у колаборації створили капсульну колекцію одягу.

Нова зіркова колаборація: Оля Полякова та Андре Тан дивують! Вони представили спільну колекцію одягу, присвячену гранд-шоу співачки "Королева ночі", яке зірка покаже на біс 26 жовтня в Палаці спорту.

Фото: Оля Полякова у "королівській" кепці та Андре Тан на презентації колекції

Мінімалістична повноцінна капсульна колекція Andre Tan X Оля Полякова виконана у двох кольорах: чорний та золотий. Саме це поєднання співзвучне з темою одного з головних концертних шоу 2018 і 2019 років та ототожнюють стиль і тренди сезону. В колекції – 9 виробів: 2 види худі різної довжини, базова футболка з авторським принтом та 6 аксесуарів (дві сумки, кепка, шапка, мітенки та пояс).

"Королівська" кепка Олі Полякової - одягнула і стала Королевою👸
Є думка, що така "диво-сумка" притягує хорошу зарплатню😄
Безсумнівно такий образ - "на кожен день": вийшла на вулицю - і вся увага твоя😎

Андре Тан розробив спеціальні принти, які ідеально підкреслюють настрій колекції: кепку, шапку і поясну сумку прикрашає золота корона, а з кишені на футболці визирають найдовші ноги країни. Толстовки з капюшонами з шовковою підкладкою легко впізнати за фірмовою літерою "О". Улюбленою річчю Олі Полякової стала коротка худі oversіze, а аксесуаром - лакованою поясною сумкою, яка не тільки зручна у використанні, а й вигідно підкреслює талію.

Нагадуємо: на цьому фото варто дивитись на одяг, а не на ноги Олі Полякової😁
Дівчата, безсумнівно, у такому образі всі принци або навіть і королі - ваші🤩

"Мене завжди надихають діви, у яких багато вогню і енергії. Оля - дівчина-ураган, справжнє цунамі. Саме тому, коли я пару років тому запропонував їй стати обличчям своєї нової колекції, я вже тоді знав, що ми разом створимо щось вибухонебезпечне. І ось цей час настав. Погодьтеся, носити кепку з короною на голові - це виклик і одночасно наша мета. Адже кожна дівчина, яка одягає наші речі, відразу стає королевою", - прокоментував Андре Тан.

Оля Полякова та Андре Тан на презентації колекції

Сама "Королева ночі" каже, що погоджується працювати тільки з найкращими, а це і є Андре Тан. Зірка мріє, аби їхній одяг був "на кожен день", але водночас робив з кожної дівчини, яка надягне ту чи іншу річ – королеву.

"Вся наша колекція із золотою символікою, з коронами і написами: "Ти - Королева". Не важливо скільки тобі років, який у тебе зріст, статура, професія. Головне, ким ти себе почуваєш! Жінки повинні бути королевами, тому що для них це властива риса. І це головний месседж нашого нового творіння!" - Оля Полякова

Фото: прес-служба Олі Полякової.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Наталья Котова
Как бы заказать в Израиль?
30 лист 2019 р., 17:33
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту