Оля Полякова запустила своє онлайн-ТВ "Полябачення"

Фото: Instagram polyakovamusic
Знайти його легко - на Instagram-сторінці української "королеви ночі".

Поки у світі на час карантину запускають онлайн-курси, онлайн виставки та онлайн-екскурсії, Оля Полякова запустила власне онлайн-телебачення. Воно називається "Полябачення", а виходить на офіційній сторінці співачки в Instagram.

Оля Полякова каже, що це альтернатива концертам на період карантину.

На онлайн-телебаченні поп-діви є різні рубрики: психологія, спорт, кулінарія, гра "правда чи дія" з українськими та закордонними селебритіс, "казка на ніч" для дітей та реаліті-шоу "Полякова і діти". Також співачка анонсувала, що кожного тижня буде проводити лотерею з ексклюзивними призами. 

Героями перших випусків онлайн-ТБ "королеви ночі" стали: Євген Кошовий, Юрій Ткач, Маша Єфросиніна, Філіп Кіркоров, Дмитро Карпачов та Наталія Холоденко. Загальна кількість переглядів відео - 15 мільйонів.

Цікаво, чим же далі буде дивувати Оля Полякова на своєму "Полябаченні", бо зараз це справді щось нове і, повірте, ду-у-уже смішне.😆

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту