Оперні співачки масово звинувачують Пласідо Домінго у сексуальних домаганнях та насиллі

Фото: wikimedia.org
Історії, що замовчувалися протягом десятиліть, вилилися у величезний скандал.

Як повідомляє Associated Press, протягом десятиліть один із наймогутніших чоловіків у світовій опері Пласідо Домінго через роботу тиснув на колег у сексуальному плані, а у випадках, коли вони відмовлялися йти на контакт, мстився жінкам, виставляючи перепони на кар'єрному шляху.

Вісім співачок та одна танцюристка розповіли, що терпіли насильницькі дії з боку прославленого тенора. Все це розпочалося наприкінці 1980-х і тривало до наших часів. Одна жінка розповіла, що Домінго запустив руку їй під спідницю, а троє, що він змушував їх терпіти поцілунки у губи. Все це траплялося під час ділових зустрічей, які назначав Домінго. Під час чи після них він настигав жінок у вбиральнях, готельних номерах чи прямо за обіднім столом.

Одна жінка заявила, що побоялася відмовити наймогутнішому оперному співакові і двічі займалася з ним сексом у готельному номері та у нього вдома. Після цього він залишив їй на тумбочці  10 доларів, сказавши, що це "плата за паркування автомобіля".

Фото: wikimedia.org

"Діловий обід – це не дивно. Але коли під час обіду хтось намагається вхопити вас за руку чи покласти свою руку вам на коліно – ось це вже дивно. Він завжди певним чином торкався до тебе та завжди цілував", - розповіла одна із жінок, що висунули звинувачення.

Жінки, які звинувачують Пласідо, на момент, коли відбувалися ці історії, були в основному молодими і лише починали свою кар'єру.

Окрім цих дев'яти випадків ще кілька жінок розповіли, що нав'язливі залицяння з боку Домінго ставили їх у незручне становище. Одна співачка додала, що Пласідо неодноразово запрошував її на побачення після того, як він найняв її співати разом з ним серію концертів у 1990-ті.

Сім з дев'яти жінок, що висунули звинувачення проти тенора, вважають, що їхня кар'єра зазнала негативного впливу після відхилення женихань Домінго. При цьому лише одна з дев'яти жінок дозволила використовувати її ім’я – це Патрисія Вульф, володарка мецо-сопрано, яка співала з Домінго у Вашингтонській опері. Інші просили анонімності, кажучи, що або досі працюють у цьому бізнесі і бояться репресій, або переживають, що їх можуть принизити публічно і тиснути на них.

Майже три десятки інших працівників опери – співаки, танцюристи, музиканти оркестру, закулісний персонал, викладачі вокалу, адміністратори – підтвердили, що неодноразово були свідками того, як Домінго переслідував жінок. Вони також засвідчили, що у світі опери існує негласне правило попереджати заздалегідь співачок – ніколи не залишатися наодинці з Домінго, навіть у ліфті.

Домінго відмовився відповідати на запитання з цього приводу, заявивши що звернення жінок "представлені неточно":

"Болісно чути, що я, можливо, когось засмутив чи змусив їх почуватися незручно. Я вважав, що всі мої контакти та стосунки завжди були взаємні. Люди, які мене знають або які працювали зі мною, підтвердять, що я не є тим, хто навмисно комусь би завдав шкоди, образив чи збентежив".

Зараз Домінго 78 років.

Фото: wikimedia.org
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту