Опублікована карта світу з місцями, які вже не витримують напливу туристів (мапа)

Photo by chuttersnap on Unsplash
Занадто багатолюдно, на думку експертів, вже на 98 популярних маршрутах у 63 країнах.

Британська туристична компанія Responsible Travel опублікувала онлайн-карту, на якій позначено 98 популярних туристичних напрямків, які стали жертвами явища overtourism (зайвого напливу туристів, що створює проблеми для нормального життя місцевого населення).

Як повідомляє УНІАН, за підсумками проведених досліджень, у компанії прийшли до висновку, що явище overtourism на даний момент поширилося на 63 країни, і його масштаби продовжують зростати.

Карта ясно показує, що проблема понаднормового напливу туристів не обмежується такими популярними напрямками, як Венеція (Італія) або Барселона (Іспанія). Також від overtourism страждають відносно маловідомі місця, як, наприклад, німецький острів Юст або мексиканське місто Реал-де-Каторсе, які через свої невеликі розміри не можуть впоратися з усіма охочими туристами.

Також на карту потрапили такі точки світу, як популярні міста Париж (Франція), Амстердам (Нідерланди), Люцерн (Швейцарія), Лісабон (Португалія), Будапешт (Угорщина), Бухарест (Румунія), Рейк'явік (Ісландія), а також Люксембург, Фарерські острови, гора Еверест, природний парк Плитвицькі озера в Хорватії і інші.

Дивіться детальніше нижче:

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту