Фото: Unsplash

Орел розорив орнітологів на річний дохід. Птаха полетіла в іншу країну і слала їм смс-ки

Коли роумінг обійшовся занадто дорого ?.

Російська мережа вивчення і охорони пернатих хижаків займалася відстеженням орлів у Сибіру. Для цього вчені прикріпили на лапи птахів GPS-датчики з можливістю відправляти текстові повідомлення. Але одна з орлиць раптово змінила маршрут і полетіла в Іран, звідки відправляла орнітологам координати свого місця розташування, пише BBC.

Птицю, що розорила орнітологів, звуть Мун. Одне повідомлення з Ірану коштувало вченим 49 рублів за штуку (близько 20 гривень). Як уточнили орнітологи, кількість відправлених смс була така, що орлиця витратила річний бюджет вчених на дослідження птахів. Всього вчені відстежували польоти 13 орлів, а після витівки Мун у них не залишилося грошей для продовження дослідження.

Щоб компенсувати витрати, орнітологи запустили акцію "Закинь орлу на мобілку!". Поповнити рахунок може кожен охочий ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту