"Оскар" 2021 можуть відкласти через пандемію коронавірусу

Фото: Facebook The Academy
Поки що це тільки чутка. Але, напевно, головна чутка дня.

93-я церемонія вручення премії "Оскар", яка мала відбутись в лютому 2021 року, може не відбутись. Її планують відкласти через пандемію коронавірусу, пише видання Variety, посилаючись на свої внутрішні джерела.

Поки що це тільки чутка, але кажуть, що кіноакадемія розглядає зараз варіант перенести премію. Поки трансляція церемонії заявлена ​​на 28 лютого на каналі ABC. Але дату, на коли можуть перенести дійство - не кажуть. Як і не коментують представники Американської кіноакадемії таку чутку про "Оскар". 

У квітні президент кіноакадемії Девід Рубін у коментарі Variety говорив, що ще рано припускати, як пандемія вплине на "Оскар". Він казав, що церемонія точно має відбутись, але ще не визначились з форматом її проведення. 

Раніше, щоб взяти участь у відборі на "Оскар", фільм мав вийти в 7-денний прокат в окрузі Лос-Анджелес, але через коронавірус претендувати на номінацію можуть і ті картини, які виходили тільки в цифровому форматі, пишуть на офіційному сайті.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту